Air freight

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Авіаперевезення — це найкоротші терміни доставки та високий рівень надійності.
Досвід нашої команди допоможе Вам підібрати оптимальне рішення Ваших логістичних завдань та оптимізувати Ваші бізнес-процеси.

CONSOLLINE займається організацією міжнародних авіаперевезень та надає весь спектр послуг з даного виду доставки.

header icon
100+
компаній в Україні є нашими клієнтами
140000
кілограм вантажів перевезено на рік
10000+
заявок на перевезення на рік
80
міжнародних партнерів на різних континентах
7
власних офісів в 3-х країнах Європи
3+
років на ринку
100+
компаній в Україні є нашими клієнтами
140000
кілограм вантажів перевезено на рік
10000+
заявок на перевезення на рік
80
міжнародних партнерів на різних континентах
7
власних офісів в 3-х країнах Європи
3+
років на ринку

Переваги вантажних авіаперевезень

ДОСТУП У БУДЬ-ЯКИЙ КУТОЧОК СВІТУ

більшість авіаперевізників, з якими ми маємо можливість співпрацювати, пропонують своїм партнерам велику кількість міжнародних та внутрішніх авіарейсів до найвіддаленіших аеропортів світу

ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКИ АВІАТРАНСПОРТОМ

сучасні авіаперевізники прагнуть розвивати як пасажирські, так і вантажні перевезення на регулярних та чартерних рейсах. Це означає, що у розкладі авіакомпанії завжди знайдеться наступний найближчий рейс, якщо Ваш вантаж не встиг завантажитися за первинним планом відправлення

МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ ВАНТАЖ

більшість авіакомпаній надають можливість відстежувати вантаж за допомогою електронної системи online tracking. Це означає, що у реальному часі Ви зможете відстежувати кожен етап доставки Вашого вантажу з моменту відправлення з аеропорту вильоту до моменту прибуття в аеропорт призначення
image

Наші послуги

Авіадоставка Ваших вантажів з будь-якої точки світу
Обслуговування Вашого вантажу в аеропорту: зважування, вимірювання, маркування, навантажувально-розвантажувальні роботи
Митне оформлення вантажу у країнах відправлення та прибуття
Оплата тарифів і термінальних зборів в аеропорту відправлення та прибуття
Повне експедиторське обслуговування експортних вантажів в Україні
Власний хендлінг у ключовому транзитному хабі на сьогодні - Міжнародному аеропорту Варшави ім.Ф.Шопена у Польщі

Переваги співпраці з CONSOLLINE

1
Прямі контракти з авіалініями. Ми співпрацюємо з найбільшими авіаперевізниками без посередників, що дозволяє нам запропонувати клієнту найвигіднішу ставку на перевезення
2
Широка агентська мережа, що дозволяє реалізувати імпорт товарів з будь-якої країни світу
3
Перевезення спеціальних вантажів (AVI, HUM, VAL, DIP, PER, MUW, DGR та ін.)
4
Можливість розробки індивідуальних логістичних рішень для наших клієнтів
5
Офіси та склади у країнах ЄС та можливість консолідувати вантажі на складах партнерів у Китаї
6
Кожен клієнт отримує персональний супровід міжнародного авіаперевезення

Категорії вантажних відправлень на повітряному транспорті

Ідеальне рішення для таких видів (класів) вантажів:
icon

генеральні вантажі

До генеральних вантажів відносяться вантажі, які можуть бути пораховані, вантажі, упаковані у тару або штучні вантажі. Як упакування можуть використовуватися мішки, ящики, коробки, контейнери тощо. Генеральні вантажі доставляються однією транспортною одиницею та не вимагають від авіаперевізника особливих умов перевезень.
icon

небезпечні вантажі

Небезпечний вантаж - це речовини, матеріали, вироби, відходи виробничої та іншої діяльності, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів можуть під час перевезення спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд та інших об'єктів, заподіяти матеріальні збитки та шкоду довкіллю, а також призвести до загибелі, травмування, отруєння людей, тварин і, які за міжнародними договорами або за результатами випробувань в установленому порядку залежно від ступеня їх впливу на довкілля або людину віднесено до одного з класів небезпечних речовин. Під час перевезення таких вантажів повітряним транспортом усі учасники перевізного процесу зобов'язані дотримуватися основних принципів та напрямів міжнародного регулювання та державної політики у сфері перевезення небезпечних вантажів.
icon

швидкопсувні вантажі

Швидкопсувний вантаж – це вантаж, який втрачає свої якості після закінчення обмеженого періоду часу під впливом умов навколишнього середовища та вимагає дотримання особливих умов транспортування й зберігання. Швидкопсувні вантажі приймаються до перевезення тільки за умови, що авіаперевізник може забезпечити відповідні умови перевезення, при яких такі вантажі не змінять свого стану та якості під час перевезення до пункту призначення.
icon

живі тварини

Живі тварини, як спеціальні вантажі, дозволені для перевезення повітряним транспортом за умов дотримання відповідних вимог підготовки супровідної документації та самих тварин до транспортування. У широкому сенсі, живі тварини поділяються на підкатегорії відповідно до природніх ознак тварин: дикі, свійські тварини, домашні улюбленці та інкубаційні яйця. Перевезення живих тварин авіаційним транспортом та оформлення документації на такі перевезення здійснюється відповідно до вимог IATA LAR (Live Animals Regulation / «Правила перевезень живих тварин». При перевезенні живих тварин повітряним транспортом слід враховувати ряд факторів, найбільш важливими серед яких є: вид тварин, яких перевозять; їх характеристики, породу, стать, вік, вага кожної особини, стан тварин тощо.
icon

негабаритні вантажі

Негабаритний вантаж – це важкий, великогабаритний і довгомірний вантаж. Перевезення повітряним транспортом такої категорії вантажу через його розмір та/або вагу вимагає використання спеціального устаткування для обробки, завантаження та його вивантаження та завжди передбачає повне узгодження можливості його перевезення з авіакомпанією.
icon

цінні вантажі

Цінний вантаж – це вантаж, вартість якого до перевезення заявлена в розмірі 1000 доларів США (одна тисяча доларів США чи еквівалент в іншій валюті) та більше за кілограм вантажу, а також, незалежно від заявленої вартості, цінним вантажем вважається: золоті злитки та платина, платинові метали у рівному вигляді; банкноти, дорожні чеки, страхові поліси, акції, акціонерні сертифікати, марки та придатні до використання банківські та/або кредитні картки; дорогоцінні камені; ювелірні вироби та ін.

Актуальні маршрути в роботі з початком війни

Наразі ми пропонуємо Вам скористатися новими налаштуваннями у міжнародних авіаперевезеннях через аеропорти WAW, KIV, BUD, OTP, KTW, FRA, IST/ISL та інші аеропорти ЄС за найкращими тарифами!

Ми пропонуємо доставку вантажів з/в Європу, Китай, США, країни СНД(за вийнятком підсанкційних країн), Канаду, Ізраїль, Корею, Японію, Індію, Єгипет, Грузію, ОАЕ та інші країни світу.

 

На фінальну вартість послуг впливають такі нюанси: тип вантажу, розмір, вага вантажу, маршрут, додаткові послуги тощо. Довіртеся професіоналам, і ми подбаємо про всі нюанси з організації логістичного процесу.
map image

Наші партнери

partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo

Зворотній зв'язок

Хочете дізнатися, скільки коштуватиме доставка вантажів авіатранспортом і які документи знадобляться для доставки Вашого вантажу згідно з міжнародними правилами авіаперевезень – звертайтеся за телефоном 0 800 209 739 або через форму Заявки!

Bg image
Форма для зв’язку
Залиште Ваш номер телефону і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом